2006 - İzmit Autoshow Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

2.Marmara Autoshow Fuarı Ünyap Fuarcılık-Otomotiv Distbrütörleri Derneği (ODD) İzmit Ticaret Odası işbirliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi desteği ile 18–23 Nisan 2006 tarihleri arasında Kocaeli Uluslar arası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Görkemli bir açılışla başlayan Marmara Autoshow’06; ünlü mankenler ve dansçılarla renklendi. Fuarda firmalar tarafından düzenlenen çeşitli gösteriler ve showlar ziyaretçilerin ilgi ve beğenisini kazandı.

I.Marmara Autoshow’05 fuarını 24.000 kişi ziyaret ederken Marmara Autoshow’06 fuarında ziyaretçi sayısı 35.000 kişiye ulaşmıştır. Otomobil markalarının hepsi onlarca araç satışı gerçekleştirmiş, yan sanayi ve aksesuar firmaları da yaptıkları iş bağlantılarıyla fuardan memnun ayrılmışlardır.

Başta Kocaeli olmak üzere; İstanbul, Bursa, Yalova, Sakarya, Düzce, Bolu, Bilecik’ten gelen ziyaretçiler fuara yoğun ilgi göstermiştir.

II. Marmara Autoshow fuarına ünlü otomobil markaları ile birlikte Ticari Araçlar-Aksesuar-Oto İç-Dış Dizayn firmaları yer almıştır.

2007 yılında 3.sü yapılacak olan Marmara Autoshow Fuarı katılımcıları“Otomobil&Ticari Araçlar&Aksesuar ve Yan Sanayi” sektörlerinden oluşacaktır.35.000m2 alanda düzenlenecek olan fuar için Kocaeli Uluslar arası Fuar Merkezi’nin 3 hall’ünün tamamı kullanılacaktır.

Marmara Autoshow’07 fuarı için İzmit Ticaret Odası ile birlikte çalışmaları şimdiden başlamıştır.

Türkiye’deki araç satışlarının %51’i Marmara Bölgesinde satılmaktadır. Bu açıdan bölgenin önemi ve potansiyeli öne çıkmaktadır.

Giriş Kurdele Kesimi
Citroen Dacia
Daihatsu Fiat
Ford Hyundai
Isuzu Kia
Mitsubishi Renault
Skoda Suzuki


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next