2005 - Antalya Autoshow Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

3. Otomobil, Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı Vali Yardımcısı Sayın Fazlı Akgün , Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek , AESOB Başkanı Orhan TOLUNAY'ın katılımı, firma temsilcileri, medya mensupları ve geniş ziyaretçi kitlesi ile birlikte 13 Eylül 2005 tarihinde Antalya Expo Center Fuar Merkezinde, ziyarete açıldı.

3'ü ticari olmak üzere 36 otomotiv markası, 2 Motosiklet markası, 38 yan sanayi ve hizmet sektörü firmasının katılımı ile gerçekleşen Antalya Auto Show 2005 fuarı, bu yıl Türkiye'de düzenlen Auto Show Fuarları arasında büyüklük olarak birinci sırada yer alıyor.

18 Eylül Pazar akşamına kadar 6 gün süre ile ziyarete edilen  Antalya Autoshow 2005 Fuarını 41 bin kişi gezdi. Ziyaretçiler her gün 12.00 - 22.00 saatleri arasında dolaşabildikleri fuarda mini anket formlarını doldurarak Autoshow’un en iyi otomobili ve standını belirlediler. Ayrıca ziyaretçilerin fuar alanına ulaşımı için belirli noktalardan ücretsiz servislerimiz hizmet verildi.

Fuar süresince İdil Otomotiv (Brisa) sponsorluğunda yer alan Powerfm simulator'ü ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Ren Dış ticaret tarafından getirilen 2 adet formula aracı simulatorü ile ziyaretçiler yarış heyecanını bizzat bu araçları kullanarak yaşadılar.

Alfa Romeo Audi
Bmw Chevrolet
Chrysler Citroen
Dacia Fiat
Antalya Auto Show Honda
Hyundai Kia
Lada Land Rover
Mercedes Benz Mini
Mitsubishi Nissan
Opel Proton
Renault Seat
Skoda Subaru
Suzuki Tata
Toyota Volvo
Volkswagen


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next