2013 - Antalya Autoshow Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Antalya Autoshow2013, sektörü buluşturdu

Antalya Autoshow 2013 (Otomobil, Ticari Araçlar, Yan Sanayi ve Aksesuarları), otomobil meraklılarına keyifli günler yaşattı. 10 – 15 Eylül 2013'te EXPO CENTER Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen fuar, otomobil tutkunlarını markalarla buluşturdu.

AFT Fuarcılık tarafından düzenlenen ve ODD tarafından da desteklenen Antalya Autoshow 2013, (Otomobil, Ticari Araçlar, Yan Sanayi ve Aksesuarları) 10 – 15 Eylül 2013 tarihleri arasında EXPO CENTER Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi. Fuarın açılışına, Antalya Milletvekili Sadık Badak, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Yunus Avcı, ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce ve otomotiv firmalarının üst düzey yönetici ve temsilcileri katıldı.

Antalya Autoshow 2013'te, Audi, Citroën, Fiat, Ford, Honda, Isuzu, Iveco, Kia, Mazda, Mercedes, Nissan, Peugeot, Seat, Skoda, Smart, Toyota ve Volkswagen markaları yer aldı. 130 binek araç, 44 hafi f ve ağır ticari araç, 9 ATV, 17 motosiklet, 8 klasik araç olmak üzere toplam 200 aracın sergilendiği fuarda, otomotiv ve diğer hizmet sektörleriyle birlikte 34 katılımcı fi rma yer aldı. Fuarı, 7 gün boyunca 38 bin 232 kişi ziyaret etti.

Birçok yeni modelin yer aldığı fuarda, Mercedes'in yeni S serisi, Peugeot 2008, Ford'un 2012 ralli şampiyonu aracı, Toyota'nın GT86 simülatörü, Skoda'nın yeni Superb'i, Mazda 6'nın yeni versiyonu, Fiat 500 L, Citroën DS 5 serisi, Audi'nin RS 5, Volskwagen Golf GTI, Seat Alhambra, Nissan Qashqai, Kia Proceed, Honda'nın yeni CRV modeli, fuarın en küçük aracı Smart ve klasik otomobiller en ilgi çekenlerdi.

Kadın ziyaretçi oranı arttı

Bunun yanı sıra Trafik Şube Müdürlüğü tarafından fuarda sergilenen ve emniyet kemerinin önemini vurgulayan özel yapım simülatör araçta ziyaretçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Yaşam Akademi Derneği Lokomotif Band Müzik Gurubu'nun yapmış olduğu muhteşem gösteri de ziyaretçiler tarafından büyük bir keyifle izlendi. Bu yıl ilk defa kadınlardan fuar için giriş ücreti alınmadı ve kadın ziyaretçi oranı yüzde 25 seviyesine ulaştı.
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
 
 
 

Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next