23. Olağan Genel Kurul (2009) Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 
24 Mart 2009 tarihinde TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği)’ da gerçekleşen 23. Olağan Genel Kurulumuza protokol, üyelerimiz, sektör kuruluşları ve basını içeren yaklaşık 300 kişi davet edilmiştir.
 

Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Zafer Çağlayan’ ın bizzat katıldığı Genel Kurulumuzda sırasıyla; Sayın Turgay DURAK ( OSD Yönetim Kurulu Başkanı), Sayın Ömer BURHANOĞLU (TAYSAD Yönetim Kurulu Başkanı), Sayın Tarık TAŞAR (OYDER Yönetim Kurulu Başkanı), Sayın C. Tanıl KÜÇÜK (İSO Yönetim Kurulu Başkanı), Sayın Murat YALÇINTAŞ (İTO Yönetim Kurulu Başkanı) ve Sayın Zafer ÇAĞLAYAN (Sanayi ve Ticaret Bakanı) konuşmacı olarak yer almışlardır.
 

Derneğimizden 35 Genel Kurul üyesi ile beraber basın ve medyadan 22 kuruluş (Sabah, Hürriyet, Milliyet, Akşam, Dünya, Vatan, Radikal, Anadolu Ajansı, TV8, CNBC-e, NTV vb.), Protokol, onur üyeleri ve diğer davetlilerden oluşan yaklaşık 30 konuk katılmışlardır.
 

Başbakanlık, Devlet Bakanlıkları, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Beşiktaş Belediye Başkanlığı, İstanbul Valiliği, Rekabet Kurumu Başkanlığı, TOBB ve İl Sanayi ve Ticaret Odalarından telgraf ve faks mesajları ulaştı.
 
 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next