Avis Türkiye, Avis Budget Group’ta “Yılın Lisansiyesi” seçildi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Avis Türkiye, Avis Budget Group’ta “Yılın Lisansiyesi” seçildi 

Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Avis Türkiye, Avis Budget Group tarafından her yıl düzenlenen Uluslararası Lisansiye Ödülleri kapsamında, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Pasifik Asya ülkelerini kapsayan EMEA Bölgesi “Yılın Lisansiyesi” ödülüne layık görüldü. Bölgede yer alan 110 ülke arasından seçilen Avis Türkiye, son on yılda, üçüncü kez ve toplamda dördüncü kez bu ödüle hak kazandı. 

Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada; “Yılın Lisansiyesi” unvanına bir kere daha layık görülmekten dolayı büyük gurur ve mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi: “İnovatif ve fark yaratan yaklaşımlarımız ile EMEA Bölgesi ülkeleri arasında bu yıl da öne çıkarak başarımızı ödül ile taçlandırdık. 10 yılda üçüncü kez kazandığımız bu ödül ve her zamanki motivasyonumuzla çıtayı her yıl daha da yükseğe çıkarmayı hedefliyoruz.” 

Avis Türkiye’yi tebrik eden Avis Budget Group Global Lisansiyeler Başkan Yardımcısı Hans Mueller ise “Avis Türkiye, gelir yönetimi ve gelir yaratma olanaklarına odaklanarak ek satış alanlarına yatırımlar gerçekleştirdi. Gösterdiği kararlı tutumla pazardaki liderliğini sürdürmenin yanında bir önceki yıla göre büyüme de sağladı. Ayrıca istikrarlı bir şekilde yüksek müşteri memnuniyeti de elde etti. Avis Türkiye’nin kazanmış olduğu bu ödül, iş birliğimizi kutlamanın yanı sıra Avis Türkiye’nin tutku ve özveri dolu çalışmalarının bir göstergesi niteliğinde.” 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next