Castrol EDGE Supercar'ı 'Dağ' Tanıttı Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Castrol EDGE Supercar’ı ‘Dağ’ tanıttı

Castrol, Titanium FST teknolojisiyle geliştirilmiş motor yağı olan Castrol EDGE serisinin ‘Supercar’ ürününü İstanbul’da düzenlenen etkinlikle tanıttı. Dünyanın en güçlü adamlarından biri olarak bilinen Game of Thrones’un ‘en cüsseli’ karakteri The Mountain’i (Dağ) canlandıran 2.06 metrelik ve 190 kg’lik Thor Björnnson’un da katıldığı tanıtım toplantısı renkli görüntülere sahne oldu.

Törende yaptığı konuşmada Castrol’ün ürün teknolojisinde geldiği noktanın 117 yıllık rekorlarla pekişmiş bir tarihçeye dayandığını belirten Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Kamuran Yazganoğlu, “Castrol’ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü motor yağı Castrol EDGE serisinin süper otomobillerde test edilmiş Supercar ürününün tanıtımı için Thor Björnnson’dan daha güçlü bir partner düşünemezdik. Bu iki güç sembolü arasında sınırları zorlamak, maksimum performans ve titanyum gücü gibi gerçekten dikkat çekici kesişmeler var” dedi.

Thor Björnsson ise Türkiye’de olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Hayatım boyunca hep uzun ve atletik bir yapım vardı. Spor hayatıma basketbolla başladım, hemen her delikanlı gibi motor sporlarına da ilgim vardı. Yarışlarda otomobillerin üzerinde Cas- trol’ü görerek büyüdüm. Ancak otomobil içine sığmak ve bir pilot olmak için pek şansım yoktu. Genlerim kariyerimi belirledi” dedi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next