Zipcar Teknoloji Üretim Merkezi Yıldız Teknopark'ta Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Zipcar  teknoloji üretim merkezi Yıldız Teknopark’ta

Otokoç Otomotiv işbirliği ile 2015’te Türkiye’de hizmete başlayan araç paylaşım markası Zipcar, yeni hizmet lokasyonunu Yıldız Teknopark’ta açtı.

Saatlik araç paylaşım sistemi ile dünyada şehir hayatına hız ve konfor katan Zipcar, şehiriçi ulaşımını kolaylaştıran küçük ve spor modellerle gençlerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

Zipcar’ın Yıldız Teknopark’ta açtığı yeni hizmet lokasyonu ile ilgili Otokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici şöyle konuştu: “Geleceğin işi olarak adlandırdığımız saatlik araç paylaşım sistemi Zipcar modern şehir hayatını geliştiren, topluluk bilincini ve ortak yaşam kültürünü pekiştiren bir model sunması açısından önem taşıyor. Ekonomik, esnek ve şehirli bir ulaşım çözümü sunmanın yanı sıra son derece modern, teknolojik ve çevreci bir deneyim yaşama fırsatı da veriyor. Bu anlamda günümüz üniversite gençliğinin yaşam felsefesine uygun ulaşım çözümü sunuyor. Bugün Yıldız Teknopark’ta başlattığımız yeni lokasyonumuz ile üniversite gençliğine sağladığımız hizmetten dolayı mutluluk duyuyoruz. Her geçen gün emin adımlarla büyümeye ve daha fazla kişiyle ulaşmaya devam eden Zipcar’ı üniversite gençliği ile buluşturmak üzere işbirliklerimize devam edeceğiz.

Zipcar aylık ve yıllık yapılan ödemeler doğrultusunda üyelerine saatlik araç kiralama olanağı sunuyor. Sigorta gibi ilave maliyetlerin kullanıcılara yansıtılmadığı Zipcar’da 30 km’ye kadar kullanımlarda ücretsiz yakıt imkanı bulunuyor.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next