Castrol ve Temsa Global İşbirliğini Sürdürüyor Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Castrol ve Temsaglobal işbirliğini sürdürüyor

Castrol Türkiye ile Temsa Global, aralarındaki anlaşmayı yenileyerek 10 seneyi aşkın birlikteliklerini 3 sene daha uzattı.

Yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle dünyanın lider madeni yağ markalarından olan Castrol, 2019 yılı başına kadar Temsa Global ile olan anlaşmasını yeniledi. Castrol Türkiye ile Temsa Global, aralarındaki anlaşmayı yenileyerek, 10 seneyi aşkın birlikteliklerini 3 sene daha uzatarak taçlandırmış oldular. Kendi markası ile otobüs ve midibüs segmentinde üretim ve ihracat yapanTemsa, hali hazırda ürettiği tüm araçların motor ilk dolumlarını %100 Castrol markalı ürünlerle gerçekleştiriyor.

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya Direktörü Kamuran Yazganoğlu, “Uluslararası arenada da kendine başarıyla yer açmayı başaran Temsa Global ile 2019 yılı başına kadar işbirliğimizi uzattık. 10 yıldır birlikte çalıştığımız Temsa Global’in başarıyla üretip hem ülkemizde hem dünya genelinde satışa sunulan modelleri yine Castrol madeni yağları ile doğarak yollara çıkacaklar, satış sonrasında da yine Castrol ile yol alacaklar. Temsa Global ile birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Kamuran Yazganoğlu, Castrol’ün dünya çapında ana stratejisinin, hem otomotiv markalarıyla birlikte ürün geliştirme, hem de motorsporlarında beraber ürün deneme ve pazarlama aktivitelerinde birlikte yer almak olduğunu vurguladı. Yazganoğlu ayrıca Castrol’ün Türkiye’de birçok firma ile bu tarz işbirlikleri kurduğunu ve hemen hemen tüm araç üreticileriyle çok yakın bir ilişki içinde olarak yıllardır pazardaki lider markalardan biri olduklarını ifade etti.

 


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next