BASF, Forbes’un "En İyi İşveren" listesinde Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

BASF, Forbes’un "En İyi İşveren" listesinde

BASF, dünyaca ünlü Forbes Dergisi tarafından faaliyet gösterdiği sektörlerde ABD’nin en iyi işverenleri arasında yer aldı. BASF, 500 şirketin bulunduğu genel sıralamada 84. sırada bulunuyor.

BASF, dünyaca ünlü ekonomi ve iş dünyası yayını Forbes tarafından faaliyet gösterdiği sektörlerde “en iyi işveren” seçildi. Forbes tarafından yapılan genel değerlendirme sonucu belirlenen "Amerika'nın En İyi 500 İşvereni" listesinde 84. sırada yer aldı.

Bu başarı, BASF’nin tüm çalışanlarının sürdürülebilir bir gelecek oluşturma ve BASF'yi ülkenin en iyi işvereni yapma konusundaki çabalarının ve katkılarının tescil edilmesi olarak görülüyor. BASF, faaliyet gösterdiği Yapı, Petrol ve Gaz Operasyonları, Madencilik ve Kimyasal Ürünler kategorilerinde ilk üç şirket arasında yer aldı.

ABD'nin 25 sektörde faaliyet gösteren en büyük şirketleri ve kurumlarında görev yapan 30 bin çalışan arasında gerçekleştirilen bağımsız bir anketin sonuçlarına göre oluşturulan sıralamada bu yıl daha önceki yıllardan farklı olarak eğitim kurumları da değerlendirmeye alındı. Bu nedenle geçen yıl 20 bin çalışan ile yapılan anket bu yıl yüzde 50 oranında daha fazla çalışan ile yapıldı. Yapılan değişiklik ile birlikte pek çok şirketin geçtiğimiz yıla göre sıralamadaki yeri önemli ölçüde değişiklik gösterdi.


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next