Castrol tedarikçilerini ödüllendirdi Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Castrol tedarikçilerini ödüllendirdi

Castrol, ambalaj tedarikçisi iş ortaklarını ikinci kez ödüllendirdi. Castrol’ün yüksek standartlardaki servis, ürün ve hizmet alanlarında verdiği ödüller; emniyet, kalite, servis, süreç yetkinliği ve yılın en iyi tedarikçisi kategorilerinin yanında yılın en iyi girişimcisine de veriliyor.

Yenilikçi ürünleri ve üstün teknolojisiyle Türkiye’nin lider madeni yağ markalarından olan Castrol, ambalaj tedarikçisi iş ortaklarını ödüllendirdi. Castrol’ün birlikte çalıştığı tüm tedarikçiler arasından beş ana kategoride kazananlar, ödüllerini Bursa Hilton’da düzenlenen özel gecede Castrol Türkiye yöneticilerinden aldı. Törende; emniyet, kalite, servis,  süreç yetkinliği ve yılın en iyi tedarikçisi kategorileriyle birlikte bir tedarikçiye de yatırımları nedeniyle en iyi girişimci ödülü verildi.

Castrol Tedarikçi Ödülleri “En yüksek kalite için birlikte gelişim” vizyonunun bir yansıması olarak düzenleniyor ve madeni yağ sektöründe ilk kez hayata geçiriliyor. Castrol Türkiye, bu ödüllerle üretici ve tedarikçi işbirliğinin daha yüksek performansa ulaşmasını hedefliyor. Tedarikçileriyle uzun süreli iş ortaklıkları gerçekleştiren Castrol Türkiye’nin bu ödül programı, aynı zamanda sürdürülebilir başarı konusunda tüm dünyada örnek olan uygulamalardan biri olarak gösteriliyor.

Castrol tedarikçileri arasında yapılan değerlendirmeyle ödül alan şirketler ise şöyle sıralandı:

·       Emniyet –  Doğa Etiket ve Ambalaj Sanayi

·       Kalite – Memsan Mauser Metal Mamulleri Sanayi

·       Servis – Sarten Ambalaj Sanayi Gemlik Plastik Fabrikası

·       Süreç Yetkinliği – Balcıoğulları Ahşap Sanayi

·       Girişimcilik ödülü - Bericap Kapak Sanayi

·       Yılın en iyi tedarikçisi – AYM Ambalaj Sanayi


Lütfen Tüm Üyelerimiz için Tıklayınız >
prev
next